BLOG

15 LIS
2019

Pożyczka alternatywą dla kredytu

Coraz bardziej restrykcyjne wymogi banków, które udzielają kredytów sprawiają, że zaczynamy szukać alternatyw. Jedną z najlepszych wydaje się pożyczka chwilówka udzielana przez Internet.


18 WRZ
2019

Pożyczka online bez wychodzenia z domu

Dzięki rozwojowi sieci internet jesteśmy w stanie bardzo wiele rzeczy załatwić drogą online. O ile już zakupy w internecie i czaty ze znajomymi nikogo nie dziwią, o tyle zaciągnięcie kredytu przez internet może się wydawać pewnego rodzaju nowością. Pożyczki online to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie zamierzają fatygować się do banku po standardowy kredyt. Na stronie internetowej pożyczkodawcy wypełniamy odpowiedni formularz i w niedługim czasie otrzymujemy pieniądze na konto. 

10 SIE
2019

Szybkie pożyczki

Dla tych osób, które muszą się uporać z nagłymi wydatkami, szybkie pożyczki często są jedyną szansą na wyjście z opresji. Warto jednak pamiętać, że nawet najmniejsza pożyczka, załatwiana w ekspresowym tempie, powinna być zaciągnięta w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. O czym należy pamiętać? Zaciąganie szybkiej pożyczki powinno być decyzją przemyślaną. By taka transakcja nie stała się przyczyną dalszych problemów z finansami, warto przed zaciągnięciem pożyczki sprawdzić kilka ofert i wybrać taką, która będzie najbardziej korzystna. Można to zrobić za pomocą internetu i portali, na których gromadzone są informacje o takich produktach finansowych. 

15 PAŹ
2013

Pożyczka bez ukrytych kosztów

Pożyczka pozabankowa BezBanQ to jedna z najszybszych pożyczek, które pojawiły się na rynku. Wśród wielu różnych ofert z pewnością warto zastanowić się właśnie nad tą jedną, dlatego dziś pokrótce omówimy sobie rzeczy, które zachęcają do wzięcia pożyczki BezBanQ. Po pierwsze jest to pożyczka bez ukrytych opłat. Z pewnością pożyczka pozabankowa bez przedpłat to pożyczka, którą warto rozważyć. 

02 WRZ
2013

Pożyczka. Warto czytać umowę.

Pożyczka. Produkt finansowy, który nigdy nie jest przez klientów brany dla przyjemności. Zawsze jest wynikiem potrzeb finansowych i braku możliwości ich zrealizowania.
Można wyróżnić wiele typów pożyczek. Bankowe, pozabankowe, bez żyrantów, bez sprawdzania rejestru BIK. Można wymieniać jeszcze długo. Różnią się zasadami przyznawania, kosztami, długością czasu trwania umowy pożyczkowej. Zawsze powodują konieczność spłacania większej sumy niż się pożyczyło.

OBSŁUGA KLIENTA

Godziny wypłat pożyczek:

8.00 - 18.00

     kontakt@bezbanq.pl